Hakkımızda – Sait Helvacı Et – Kebap & Baklava

Biz bir Aileyiz


Geleneklerine bağlılığını ilke edinen HELVACI âilesi, İNSAN'a hizmet etmenin bilincinde olup, dedelerinden kalan bu lezzet mirâsını 5 kuşaktan beri en GÜVENİLİR en HİJYENİK şekli ve deneyimli kadrosu ile aktarabilmeyi başarmış, misafirlerine sunmuş olduğu nezih ortamlarda tat ve lezzet keyfini doyasıya yaşatmıştır.

Vizyon


Sunduğumuz kaliteli ürün ve hizmetleri, Osmanlı Saray Mutfağından kalmış olan bu mirâsa yakışır şekilde gelişen gastronomi ve teknolojik uygulamalarla daha iyiye götürerek, ülkemiz ve uluslararası câmia da tanınan ve arzu edilen bir marka olmaktır.

Misyon


Her dönem geleneklerine bağlı kalarak kültürümüzün lezzetlerine sahip çıkıp, geçmişten günümüze bu lezzetleri en özgün hâliyle taşımak olup, Osmanlı Saray Mutfağına dayanan bu lezzet armonisini günümüz insanı ile buluşturabilmektir.

Hizmet & Lezzet


5 kuşaktan beri en GÜVENİLİR en HİJYENİK şekli ve deneyimli kadrosu ile aktarabilmeyi başarmanın gururuyla, bundan sonra da bu lezzet keyfini yine doyasıya yaşatma arzusuyla hizmet etmeye devam edeceğiz. Hizmet ve lezzet kalitesinden taviz vermeyerek her dâim bu tadları misafirlerine sunmaktan büyük onur duymuş ve duymaya da devam edecektir.

Online Sipariş