Etkinlikler – Sait Helvacı Et – Kebap & Baklava

Güneydoğu Mutfağı Pendik'te Yaşanıyor.


Pendik bu mevsim lezzetiyle büyüleyen, kendine has özellikleriyle akıllara kazınan ve yalnızca gerçek Güneydoğu yöresel yemekleri tadacak. Her ay düzenli olarak yapılan sıra gecelerinin yanı sıra, özel toplantılarınız, kına geceleriniz, düğün ve nişan etkinlikleriniz, kurumsal toplantılarınız gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Urfa Sıra Geceleri


Şanlıurfa'da kentin müzik kültürünün vazgeçilmezlerinden olan düzenlenen Sıra Geceleri Sait Helvacı'nın eşsiz mutfağı ile birleşiyor. Sait Helvacı Pendik'te her ay düzenlenen sıra gecelerinde ünlü konuklar ve türkücüler eşliğinde eğlence ile lezzetin bir arada olduğu etkinliklerimize davetlisiniz.

Özel Etkinlikler


Özel toplantılarınız, kına gecesi, düğün ve kurumsal etkinliklerinizi Sait Helvacı farkıyla düzenleyebileceğiniz bir imkan sunuyor. İsteğe göre özel misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz bölünmüş alanlar, sahne ve müzik sistemi gibi avantajlarıyla güzel bir yemek eşliğinde ektinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sıra Geceleri Sait Helvacı Pendik'te


Sait Helvacı Pendik'te düzenlenen sıra gecelerini aşağıdaki bölümden takip edebilir ve geçmişteki etkinlikleri inceleyebilirsiniz.

3 Ağustos 2019

Sıra Gecesi

[…]
Online Sipariş